درمان بیماری های نشیمنگاهی با لیزر سریعترین و بهترین روش درمان بیماری های آنورکتال

درمان آبسه مقعدی

 • متخصص جراح عمومی
 • دارای بورد تخصص جراحی با سابقه 15 ساله
 • متخصص درمان بیماری های کلورکتال و آنورکتال می باشد.

پزشکان ما ، با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 15 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

15 سال سابقه

کلینیک تهرانی با 15 سال سابقه در درمان بیماری های نشیمنگاه آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان محترم می باشد.

هزاران عمال موفق

پشتوانه ما هزاران عمل موفقی است که در 15 سال فعالیت مرکز انجام داده ایم.

تکنیک استفاده از لیزر

جراحی با لیزر یکی از جدیدترین متدها برای درمان آبسه مقعدی بشمار می‌آید. در جراحی با لیزر بدلیل برش جزئی و انعقاد خون بعد از برش محل, جراحی کاملا برای دید و مانور جراح بسیار باز و شفاف می‌شود و کاملا gdcv ریشه ها و شاخه های جانبی قابل رویت خواهند بود.در لیزر امکان این که ریشه ها ناقص سوزانده شوند بسیار پایین است, به همین دلیل امکان برگشت بیماری بسیار کم و در حد صفر می باشد.

بدون دوران نقاهت

با استفاده از لیزر در جراحی آبسه مقعدی دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری آبسه مقعدی در همان جلسه اول با لیزر درمان صورت گیرد.

بدون بیهوشی

در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی هیچ گونه دردی را احساس نمی کند و متخصص جراح با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی چرک ها و عفونت ها را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم در مدت 20 دقیقه کار درمان را انجام دهد.

ما تا بهبودی کامل کنار شما هستیم پشتیبانی رایگان قبل و بعد از درمان تا بهبودی کامل

[/vc_row]

بیماری های نشیمنگاهی بعضا شباهت های زیادی نسبت به یکدیگر دارند که اکثر آنها ناشی از عفونت های نزدیک مقعد شخص بیمار اتفاق می افتند. بیماری دردناک آبسه مقعدی هم یکی از همین بیماری های نشیمنگاهی است که به دلیل جمع شدن چرک و مواد زائد عفونت زا در ناحیه مخرج یا نزدیک دهانه ی رکتوم به وجود می آید. وقتی مواد زائد و چرک و دمل نتوانند به درستی از مخرج خارج شوند در رگ های کناری مقعد مسدود شده و شکل یک غده چرکی خود را نشان می دهند.

این بیماری زمانی اهمیت پیدا می کند که رفته رفته عوارض خود را نشان می دهد و سوالی که برای افراد پیش می اید این است که چرا به این بیماری دچار شده اند و علائم آن چیست. ما در این بخش علاوه بر توضیح دادن عوامل و علائم بیماری آبسه مقعدی قصد داریم تا روش های درمانی این بیماری را نیز با هم مرور کنیم و در انتها بهترین روش را معرفی می نماییم.

 

 

 

متخصص جراح عمومی با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
تکنیک استفاده در لیزر در جراحی بواسیر (هموروئید) در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه ، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود ، در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.
تکنیک قدیمی جراحی سنتی در عمل بواسیر (هموروئید) ، در جراحی سنتی فرد در بیمارستان بستری میشد و با بی هوشی کامل عمل جراحی انجام می گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می شدند ، در جراحی سنتی بواسیر (هموروئید) ، بافت و پوست به صورت کامل برداشته می شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند ، از جمله عوارض جراحی سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است ، یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار بیماری بواسیر (هموروئید) شود.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 10 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

مژده به افرادی که از درد آبسه مقعدی (آنال آبسه)  رنج می برند

ما به کمک فن آوری های نوین جهانی و تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما آمده ایم

پشتیبانی قدرتمند قبل عمل تا بعد از عمل و بهبود کامل مراجعه کنندگان گرامی ، تا بهبودی کامل مشاوران و متخصصان مجموعه کنار شما هستند

مشاوره رایگان برای کسانی که از بیماری نشیمنگاهی رنج می برند

شما می توانید همین الان تماس گرفته تا در مورد بیماری خود مشاوره دریافت نمایید تا بهترین تصمیم را برای بیماری خود بگیرید

پشتیبانی 24 ساعته بعد از عمل ، مراجعه کنندگان گرامی بعد از لیزر می توانند 24 ساعت شبانه روز مشاوره رایگان دریافت کنند

 

 

دلایل بروز آبسه مقعدی

بروز آبسه مقعدی می تواند در مدت بسیار اندکی اتفاق بی افتد و به همین خاطر می بایست همیشه بهداشت فردی و عمومی خودتان را رعایت کنید که مبادا دچارش شوید. به هر حال اصلی ترین دلایل ابتلا را می توانیم موارد زیر در نظر داشته باشیم :

 

 • عفونت ناشی از زخم ایجاد شده به دلیل شقاق یا بواسیر که در بسیاری از افراد دیده می شود.
 • عفونت های ایجاد شده به دلیل نزدیکی جنسی که متاسفان هروز به روز در حال افزایش است و کمتر کسی به شکل کامل رعایت می کند.
 • گاهی مواقع پیش می آید که غدد یا رگ های اطراف مقعد به دلایل مختلف انسداد پیدا می کنند و از این رو دچار عفونت و جمع شدگی باکتری می شوند.

 

اما یک سری از موارد دیگر هم باعث تشدید این بیماری می شوند که بهتر است تا حد امکان رعایت کنید :

 

 • یبوست و اسهال یکی از مشکل زا ترین بیماری های گوارشی هستند که افراد آنها را جدی نمی گیرند. در نظر داشته باشید که یبوست به مرور زمان باعث اسیب های مختلف یا اجاد بیماری های شقاق و بواسیر می شود و بهتر است برای درمان آن اقدام کنید.
 • خانم ها باردار، به نسبت سایر خانم ها بیشتر در معرض ابتلا به ابسه مقعدی هستند.
 • برقراری رابطه جنسی از طریق مقعد که این کار علاوه بر آسیب های مقعدی، می تواند باعث بروز بیماری های دیگر در فرد شود و از این رو نباید این کار را انجام دهید!
 • بیماری HIV باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و گاهی مواقع اختلال در آن می شود و از این رو احتمال دارد که آبسه مقعدی یا هر نوع بیماری دیگری را تشدید کند.

 

علائم و روش های پیشگیری از آبسه مقعدی

همانطور که گفته شد,درد یک از نشانه های اصلی آبسه مقعدی می باشد و از این رو ما هم این مورد را به عنوان علامت اصلی در نظر می گیریم.اما باید دقت داشته باشید که بیماری های زیادی وجود دارند که باعث ایجاد درد در ناحیه مقعدی می شوند و بهتر است موارد دیگری را هم در نظر بگیرید :

 • داشتن یبوست یا اسهال و همچنین حرکات دردناک روده بعد از خوردن غذا.
 • نشانه های مبارزه بدن با بیماری که عبارتند از تب، تعریق بیش از اندازه، خستگی و بی حالی.
 • داشتن درد به نسبت زیاد در ناحیه زیر شکم.

 

یکی از موارد مهم دیگر، این است که میزان درد معمولا سرفه یا انجام فعالیت های سنگین بیشتر می شوند و باید مراقب باشید که در طول دوره درمان، کارهای سنگین را تا حد امکان انجام ندهید! خب اکنون می رسیم به یکی از مهمترین بخش ها، یعنی روش های پیشگیری از ابتلا به آبسه مقعدی که بسیار ساده هستند و هر فردی می تواند آنها را انجام دهد. البته قبل از هر چیزی باید بگوییم که به هیچ عنوان رابطه جنسی از طریق مقعد ایجاد نکنید و اگر بیماری های گوارشی یا مقعدی دیگری دارید، بهتر است سریعا به دنبال روش درمان باشید!

 

 • رعایت بهداشت فردی به شکل کامل و شستشو دادن محل دفع و ادرار، بعد از هر بار عمل دفع.
 • استفاده از کاندوم برای برقراری رابطه جنسی و اینکه در نظر داشته باشید.
 • سعی داشته باشید که نظافت کودکان نوپا یا حتی کودکان را بعد از عمل دفع رعایت کنید تا از همین ابتدا مشکلی به وجود نیاید.

 

happy

روش های درمان آبسه مقعدی

برای درمان بیماری آبسه مقعدی می توان از سه روش مختلف استفاده کرد که در حال حاظر بهترین آنها، لیزر است. شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چرا لیزر توانسته جای جراحی سنتی و روش های خانگی را بگیرد و اصلا چه نکته مثبتی دارد؟ برای یافتن جواب، می بایست ادامه مطلب را بخوانید و اینکه این مورد را هم بگوییم که به هیچ عنوان نباید از روش های درمان خانگی به عنوان راه حلی 100% استفاده کنید که جواب نخواهد داد. چرا که این مواد تنها برای حالت ضعیف بیماری کاربرد دارند و حتی اگر بیماری از بین رفت، ممکن است بعد از مدت کوتاهی دوباره بازگردد. اگر برای درمان آبسه کاری انجام ندهید، ممکن است حالت های زیر برایتان به وجود بیایند :

 1. بیماری خود به خود درمان می شود و تا مدت ها ظاهر نخواهد شد. (کمتر از 1%)
 2. افزایش شدت درد و به طوری که نمی توانید کاری انجام دهید.
 3. بازگشت سریع بیماری این بار با شدت بسیار بیشتر.
 4. به وجود آمدن بیماری فیستول یا شقاق که این یعنی مشکلات بیشتر!

 

درمان آبسه مقعدی با لیزر

اگر شما هم اهمیت زیادی به سلامتی و در عین حال وقت خود می دهید، پیشنهاد می کنیم که درمان لیزری را انتخاب کنید که نسبت به جراحی سنتی مزایای بسیاری دارد و امروزه دیگر کسی به سمت تیغ و خونریزی نمی رود. در روش لیزری چون استفاده از دست به کمترین حد خود می رسد، احتمال ابتلا به بیماری عفونی یا رخ دادن اشتباه پزشکی وجود ندارد و از این رو دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه نیست!

گاهی مواقع آسیب به عضله اسفنکتر داخلی باعث ایجاد بی اختیاری مدفوع در فرد می شود که درمان به نسبت زمانبر است و پیشنهاد می کنیم همچین ریسکی نکنید. متاسفانه برخی از پزشکان عزیز کشور، برای رقابت اقدام به تخریب کردن لیزر می کنند که درست نیست و قبل از هر کاری باید تحقیق کنید. یکی دیگر از مواردی که باعث شده است افراد زیادی لیزر کنند، دوره نقاهت بسیار کوتاه می باشد! در روش جراحی سنتی این مدت گاهی مواقع یک ماه هم می شود و به همین خاطر، انتخاب مناسبی برای افراد شاغل به نظر نمی رسد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
4 نظرات
 1. مرتضی می گوید

  میشه قیمتش رو هم بنویسید

  1. ادمین می گوید

   سلام، هزینه با توجه به معاینه پزشک و نوع و شدت بیماری شما مشخص خواهد شد.
   مشاورین و پزشکان ما در کلینیک تهرانی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند…

 2. صدیقه سالاری می گوید

  بواسیر شدید دارم بعاز رفتن دستشویی درد شدید دارم عمل باز قلب انجام دادم وارفارین مصرف میکنم آمدن تهران برایم فایدهای دارد پنجاه سالمه اضافه وزن هم دارم تشکر

  1. ادمین می گوید

   سلام
   بله ، موارد بسیار شدید هم با لیزر درمان شدند و بدون هیچ مشکلی به زندگی عادی بازگشتند.
   ما در کلینیک تهرانی مرکز تخصصی لیزر بیماری های مقعدی و نشیمنگاهی در خدمت شما هستیم…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.